Microscopisch fijn #10

Ik ben er ooit mee begonnen, om die kleine fijne momentjes te noteren. Gewoon, iets heel alledaags, iets klein, dat voelt als een klein cadeautje. Ik heb er me door de jaren heen op getraind ze steeds beter te zien, en nu giet ik ze met veel plezier in een lijstje. Als het je even kan doen glimlachen, dan is mijn opzet al geslaagd!

Bij andere bloggers lees ik ze nog altijd graag, daar heten ze bijvoorbeeld ‘Count your blessings‘. Ik kreeg een gentle reminder dat ik ze moet blijven noteren. Het is al van 24 september geleden, maar dat wilt natuurlijk niets zeggen. Want de voorbije weken en maanden waren dan misschien pittig, kleine, fijne momentjes waren er zeker.

  • de eerste bloemetjes
  • dat het om kwart voor zes niet volledig donker is
  • de juiste woorden vinden
  • een onverwacht bezoekje
  • een zachte jas vinden aan 70% korting
  • een kaartje van mijn papa
  • een koffie voor mij en een chocolademelk voor Krullenbol na het kiezen van een nieuwe bril voor hem
  • de orchidee die een nieuw knopje heeft
  • een 18 maandertje dat weer een nieuw woordje heeft geleerd
  • koekjes bakken voor kersverse ouders
  • een koffiedate met een vriendin
  • knettergekke kerstlichtjes
  • de eerste warme douche na vijf dagen zonder verwarming en warm water
  • een knalblauwe lucht na een week grijs
  • een bonte specht in de tuin
  • een kokosrotsje
  • sliertjes roze in de ochtendlucht

Foto door Skitterphoto op Pexels.com
Wat waren jullie kleine gelukjes deze week?
Advertentie

4 gedachtes over “Microscopisch fijn #10

  1. Oja, kraamkost! Leuk!
    Met brillen voor kindjes hebben we (nog) geen ervaring, maar jezelf trakteren op een drankje na het kiezen klinkt als een geweldig idee.
    Die luchten vind ik ook altijd zo prachtig, onlangs was het hier ’s avonds van roze en paars overal. Jammer dat het er op foto nooit zo uitziet, maar de herinnering blijft gelukkig lang hangen!

    Geliked door 1 persoon

Geef een reactie

Vul je gegevens in of klik op een icoon om in te loggen.

WordPress.com logo

Je reageert onder je WordPress.com account. Log uit /  Bijwerken )

Twitter-afbeelding

Je reageert onder je Twitter account. Log uit /  Bijwerken )

Facebook foto

Je reageert onder je Facebook account. Log uit /  Bijwerken )

Verbinden met %s